7 kreatywnych pomysłów na koszulki z nadrukiem

Koszulki z nadrukiem od lat nie wychodzą z mody. Tego rodzaju ubrania bez problemu można znaleźć w ofercie sieciówek odzieżowych. Niestety asortyment nie jest aż tak bardzo zróżnicowany, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że na ulicy spotkasz kogoś z identycznym T-shirtem. Możesz jednak tego uniknąć, wybierając oryginalne koszulki z nadrukiem.

Print na koszulce sprawia, że zwykły T-shirt przechodzi prawdziwą metamorfozę. Może nadać stylizacji pazura i jednocześnie podkreślić oryginalną osobowość czy zaprezentować poglądy. Ciekawą opcją są koszulki z personalizowanym nadrukiem, dzięki którym można wyróżnić się w tłumie jeszcze bardziej. 

Jak zamówić koszulkę z własnym nadrukiem?

Koszulki z nadrukiem to doskonały sposób, aby wyrazić siebie. Wcale jednak nie musisz korzystać z gotowych rozwiązań – nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć własną grafikę. 

 • Wejdź na stronę np. MegaKoszulki.pl, a następnie skorzystaj z kreatora umożliwiającego zaprojektowanie koszulki z motywem.
 • Wybierz odpowiednią koszulkę – rozmiar i kolor.
 • Wgraj grafikę – własną lub wybierz jedną z banku zdjęć.
 • Dodaj dowolny napis.
 • Wprowadź ostateczne poprawki.
 • Zapisz projekt. 

Pamiętaj, że napis i grafikę możesz umieścić nie tylko z przodu koszulki, ale również na plecach. 

Teraz już tylko pozostaje umieścić produkt w koszyku i czekać na realizację zamówienia. 

Nadruki na koszulki – inspiracje

 Koszulki z motywem, które dostępne są m.in. w MegaKoszulki.pl udowadniają, że kreatywność właściwie nie ma granic. Pomysłów na nadruki na koszulki jest wiele – począwszy na zabawnych napisach, a skończywszy na życiowych hasłach.

 1. Szycha na mieście + imię

Chcesz pokazać, że rządzisz? Tego rodzaju koszulki z nadrukiem świetnie wpiszą się w Twoje oczekiwania. Napisem „szycha na mieście” podkreślisz swoją pewność siebie i jednocześnie ujawnisz duże poczucie humoru. 

 1. Bathman

Jeśli masz do siebie dystans i słyniesz z ogromnego poczucia humoru, koszulka z grafiką „Bathman” doskonale to odzwierciedli. Za sprawą oryginalnego nadruku, z pewnością nie przejdziesz niezauważony.

 1. Squeeze

Cenisz sobie oryginalną grafikę? Koszulka „Squeeze” spełni Twoje oczekiwania. Nadrukowana na niej zaciskająca się dłoń wygląda tak, jakby ktoś chciał wycisnąć z Ciebie ostatnie soki.

 1. Mąż / Żona

Chcesz podkreślić, z jakimi obowiązkami i umiejętnościami wiąże się chlubne „stanowisko” męża i żony? Wybierz koszulkę z odpowiednią grafiką, która zaprezentuje godziny pracy oraz ofertę. Oczywiście to wszystko z przymrużeniem oka.

 1. Samo się nie zrobi

Tego typu nadruki na koszulki działają niezwykle motywująco. Chociaż stworzone zostały z myślą o osobach uprawiających sport, z pewnością sprawdzą się także w innych dziedzinach życia. Ciekawe, jak na taki T-shirt zareagowałby pracodawca…

 1. Plama krwi

Krwawy print na koszulce to motyw, który świetnie sprawdzi się nie tylko w Halloween. Taką koszulkę możesz nosić na co dzień – na pewno wyróżnisz się w tłumie. Uwaga! Nadruk wygląda z daleka bardzo realistycznie. 

 1. Muscular body

Chcesz mieć dobrze rozbudowaną muskulaturę, ale nie przepadasz za ciężkimi ćwiczeniami na siłowni? Załóż T-shirt z nadrukiem, który jest wierną kopią prawdziwego sześciopaka na brzuchu. Z daleka wygląda to bardzo realistycznie, co może wzbudzać podziw u przechodniów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here