Dystrybutor nasion

Firma WRONKOWSKI to rodzinna marka z tradycją, która wyrosła z pasji i wieloletniego doświadczenia w produkcji i dystrybucji nasion. Jej misją jest oddanie w ręce Klientów materiału siewnego jak najwyższej jakości, tak by końcowy efekt uprawy był optymalny i jak najbardziej zadowalający. Firma cały czas rozbudowuje i unowocześnia sieć dystrybucji, aby spełniać wszystkie rygorystyczne wymagania w swojej branży, a jej wysiłki doceniają zarówno użytkownicy jak i kontrolerzy rynku.

Jak działa firma?

Jakość produkowanego materiału siewnego przez Firmę WRONKOWSKI została potwierdzona certyfikatem SYNGENTA oraz nadzorowanego przez Polską Izbę Nasienną Europejskiego Certyfikatem ESTA w zakresie zaprawiania nasion.

Na to uznanie składa się wiele czynników, takich jak wielkie zaangażowanie w pracę i osobista kontrola całego procesu, zdobywane przez lata doświadczenie oraz w pełni nowoczesna i profesjonalna linia produkcyjna. Można na niej stuprocentowo polegać zarówno podczas czyszczenia nasion, sortowaniu jak i w zaprawianiu, tak aby przeznaczone do dystrybucji ziarna były zdrowe i nieuszkodzone. To także jest gwarancja bezpieczeństwa dla użytkowników jak i środowiska naturalnego.

Jak znaleźć dystrybutora nasion?

Centrala firmy WRONKOWSKI mieści się w Budzowie (tel. 506 744 748, biuro@nasiona-wronkowski.pl). Obszar całej Polski obsługują trzy centra regionalne, tj. Polski północnej (tel. 571 244 657), Polski centralnej (tel. 505 006 299) i Polski południowej (tel. 573 396 442). Mają one pod opieką ponad 40 punktów dystrybucyjnych w dziesięciu województwach. Można do nich dotrzeć telefonicznie albo np. poprzez wirtualną Wyszukiwarkę Punktów Dystrybucji.

Lista wszystkich dystrybutorów umieszczona jest na mapie zamieszczonej na naszej stronie internetowej w zakładce „dystrybucja”. Punkty dystrybucyjne nasion można wyszukać szybciej, wpisując w wyszukiwarkę mapy swoje miasto, miejscowość lub województwo, a wtedy automatycznie wyświetli się najbliższa lokalizacja. Na stronie internetowej można też wytyczyć trasę dojazdu do najbliższego punktu dystrybucji od miejsca aktualnego pobytu. Jeśli punkt dystrybucji wydaje się Państwu za bardzo oddalony, lub brakuje w nim konkretnego rodzaju ziarna, firma zachęca wszystkich do kontaktu telefonicznego (tel. 506 744 748).

Jak wybrać to czego szukamy?

Na naszej stronie internetowej można także przeczytać o potencjale plonowania poszczególnych zbóż. Jest on oczywiście podany w przybliżeniu, gdyż nie sposób jest przewidzieć wszystkich zmiennych, w tym warunków atmosferycznych, ale wynika z gruntownego doświadczenia prowadzących firmę oraz z informacji pochodzących od hodowców i wyników badań (w tym międzynarodowych).

Każdy gatunek zboża jest więc szczegółowo opisany. Porównywarka u nas uwagę na takie szczegóły, jak np. wymagania glebowe nasion danej odmiany i firmy, termin dojrzewania, długość źdźbła, grubość ziarna, normy wysiewu, zimotrwałość czy odporność na choroby.

Więcej tutaj: http://nasionawronkowski.pl/dystrybucja/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here