Każdy będąc przedsiębiorcą czy też biznesmenem popełnia czasami jakieś błędy – jest to rzecz całkowicie naturalna i zrozumiała i wbrew pozorom nie osłabia działania firmy. Niestety już zauważenie błędu i nienaprawienie go może obniżyć nasze notowania. Dlatego też warto przeczytać ten artykuł, aby dowiedzieć się, o jakim ważnym szczególe wcale nie rozmawiamy…

O powadze szczegółów

O jakich rzeczach zazwyczaj myślimy zakładając firmę? Otóż na pewno dbamy o to, aby urządzić ładnie biuro, zaplanować dobrą strategię reklamową, dobrać ciekawych pracowników, oszacować cenę sprzedawanych produktów tak, aby klient zdecydował się na zakup i jednocześnie tak, abyśmy zyskali, a nie stracili. Bardzo często jednak popełniamy poważny błąd i zapominamy o rzeczach, które z pozoru wydają nam się całkowicie nieistotne, a swoje znaczenie zdecydowanie mają.

O czym tu mowa? Bez wątpienia idealnym przykładem takiego pominięcia ważnego szczegółu są dystrybutory wody. Co to jest za urządzenie? Otóż dystrybutory wody widział praktycznie każdy z nas – są to baniaczki odwrócone do góry dnem, zamontowane w estetycznej obudowie, z których jak się naciśnie przycisk, leci ciepła albo zimna woda do picia.

Dystrybutory do wody – znakomity pomysł!

Czy warto zainwestować w taki dystrybutor wody w firmie? Oczywiście że tak! W tym momencie wielu przedsiebiorców zaoponuje mówiąc, że przecież pracownicy posiadają np. czajnik i inne sprzęty i że zawsze moga sobie zrobić herbatę czy czegoś innego się napić. Jednak dystrybutory wody maja pewną, bardzo istotną funkcję.

Otoż posiadając dystrybutor wody do picia nie tylko poprawiamy komfort naszym pracownikom, lecz również klientom. Ilu z nich czeka w kolejce w naszej firmie albo wybiera długo coś w sklepie? Warto zaobserwować, że większość z nich wchodząc do nas jest już zirytowana poprzednimi zakupami, zmęczona itd. Taka niepozorna woda do picia może spowodować naprawdę dużą ulgę dla wielu osób, zwłaszcza tych starszych. W efekcie chętnie zrobią one zakupy u nas.

Jak kupić dystrybutory do wody?

Jak zatem widać – naprawdę warto posiadać dystrybutory wody w firmie. Niemniej jednak takie urzadzenie jest drogie – czy rzeczywisćie korzyści wynikające z faktu posiadania dystrybutorów wody są warte takiej ceny? Z jednej strony zdecydowanie tak, jednak nie warto przepłacać, jeśli można po prostu wypożyczyć dany sprzęt.

Warto wiedzieć, że dzisiaj wiele firm oferuje wynajem dystrybutorów wody. Jak to działa? Otóż jest to bardzo korzystne rozwiązanie, bowiem nie musimy zastanawiać się nad naprawą, uzupełnianiem baniaków z wodą itd. to wszystko robi za nas firma! My zaś tylko płacimy miesięcznie dość drobną kwotę i nie musimy się niczym martwić!

Artykuł powstał we współpracy z Yazamco

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here