Integracje dla Amazon

Połącz system e-commerce z ERP przez platformę integracji

Prowadzisz przedsiębiorstwo średniej wielkości i myślisz o usprawnieniu procesów? Masz sklep na wordpressie, a dużą część twojego czasu zabiera komunikacja? Nie masz czasu na manualne wnikanie w technikalia przy przesyłaniu informacji? Jeśli odpowiedziałeś(aś) tak na którekolwiek z powyższych pytań to usługi Sellintegro są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Wybór integracji może zmienić losy przedsiębiorstwa

Wybierając integrację dla systemów w firmie trzeba pamiętać o strategicznych celach. Dobór nieodpowiednich narzędzi może narazić nas na niepotrzebne wydatki. Warto pamiętać o elastyczności i wybierać usługi, z których możemy zrezygnować w każdej chwili. Pakiety Sellintegro można dostosowywać do swoich potrzeb. Kiedy potrzeba więcej integracji, czekają na nas usługi w postaci kompletu all-in-one. Na wypróbowanie przygotowano wersje trial na 30 dni za 0 zł.

Możliwości Sellintegro w systemach e-commerce i ERP

Sellintegro to rozbudowane integracje, które pozwolą połączyć dowolny system online z ERP-em. Możemy spodziewać się szeregu udoskonaleń, których usługi te nie oferują w standardzie. W przypadku integracji Amazon do czynienia mamy z automatycznym przesyłaniem informacji do fakturowania, zamówień czy PDF-ów do usługi invoicing. W pozostałych integracjach spotkamy narzędzia m. in. do kontrolowania stanów magazynowych, aktualizacji cen na podstawie cennika, masowego generowania danych na podstawie informacji z bazy danych drugiego systemu.

Jakość idąca w parze z ceną

Jakość, którą oferuje Sellintegro stoi na najwyższym poziomie. Udowadnia to nie tylko liczba dostępnych i rozwijanych integracji, ale przede wszystkim liczba i opinia przedsiębiorstw korzystających z tego rozwiązania.

Sellintegro to platforma, która jest postrzegana za jedną z najbezpieczniejszych w branży. Dlaczego? Otóż mamy tutaj do czynienia z niezależnym systemem działającym na zasadzie API. Nie musimy modyfikować kodu, instalować dodatkowych zależności ani ingerować w działanie systemów.

Dominującym czynnikiem przy wybieraniu platformy powinna być jej skalowalność oraz łatwa dostępność. Tak jest w przypadku Sellintegro – obsłużymy je z poziomu przeglądarki. Ważne zmiany są w zasięgu kilku kliknięć. Dzięki obecności wsparcia technicznego możemy liczyć na dodatkową pomoc przy samodzielnych wdrożeniach.

Ile kosztują usługi integracji systemów ERP i e-commerce?

Przy pierwszym kontakcie z usługami, jakimi są integracje systemów ERP oraz e-commerce istotna jest świadomość cen tego typu rozwiązań. Twórcy Sellintegro starają się upowszechniać usługi integracji dla e-commerce. Z większości usług przez pełen miesiąc możemy korzystać za darmo. Później opłaty będą wahały się w granicach 30 – 200 zł. Jeśli zdecydujemy się na integrację z kurierami i dostawcami, trzeba będzie doliczyć około 70 zł.

Podsumowanie

Usługi, z których korzystamy w ramach rozwijania swojego przedsiębiorstwa zawsze powinny być dobierane w zgodzie z obecnym know-how. Sellintegro wpisuje się w ideę nowoczesnej, zautomatyzowanej i skalowanej firmy.

Źródło: https://sellintegro.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here