podnosnik gazowy

Podnośniki gazowe do mebli (inaczej znane jako siłowniki meblowe), to niezbędne przyrządy w każdym gospodarstwie domowym. Te niepozorne narzędzia niewielkich rozmiarów przydadzą się przy różnego rodzaju remontach, zmianach wystroju wnętrz czy aranżacji. Sprawią, że montaż nowych mebli będzie łatwy i prosty. Oprócz tego zapewnią wysoki komfort korzystania z wyposażenia domu czy mieszkania. Poprzez zastosowanie podnośników w swoich gospodarstwach domowych unikniecie niedogodności związanych z eksploatacją tradycyjnie zamykanych szafek, a ich używanie stanie się przyjemne jak nigdy wcześniej. Rozwiązania te sprawdzą się zarówno do wnętrz eleganckich, klasycznych, jak i tych bardziej awangardowych i nietuzinkowych. Dzięki nim można połączyć wygodę użytkowania wraz z pożądanym designem miejsca, w których mieszkanie. I to wszystko bez żadnych kompromisów!

Jak to działa?

Podnośnik gazowy jest elementem niesamowicie wielofunkcyjnym i uniwersalnym. Mechanizm działania urządzenia opiera się na samoistnym utrzymaniu drzwiczek mebla w pozycji otwartej, bez konieczności przytrzymywania ich dłonią. To, co zazwyczaj musieliście zrobić sami, zrobi za Was podnośnik. To właśnie on zapewni, że szafka pozostanie otwarta tak długo, ile trzeba, a klapa opuści się dopiero wtedy, kiedy ją zamkniecie.

Siłownik odpowiada między innymi za płynne unoszenie i opuszczenie uchylnych frontów meblowych. Dzięki niemu szafki meblowe mogą być zamykane oraz otwierane w sposób niezwykle cichy, szybki i płynny. Możesz zapomnieć o głośnym trzaskaniu drzwiczek, które zazwyczaj irytuje wszystkich domowników. Ponadto podnośnik gazowy sprawia, że używanie szafek jest bardzo bezpieczne.

Uniknąć można w ten sposób ryzyka w postaci możliwości opuszczenia się frontu mebla w najmniej oczekiwanym przez nas momencie. Dzięki temu bez obaw można dopuścić do korzystania z różnych rodzajów sprzętów domowych wszystkich – dzieci, dorosłych i osoby starsze. Nie trzeba więcej bać się o przytrzaśnięte przez drzwiczki palce czy obite kostki. 

Gdzie można wykorzystać podnośnik gazowy?

Warto zwrócić uwagę, że podnośnik gazowy jest przystosowany do montażu różnych rodzajów mebli – od kuchennych, przez biurowe i pokojowe. Swoją funkcję spełni nie tylko przy frontach drewnianych, ale także aluminiowych. Siłownik jest kompatybilny z frontami meblowymi pełnymi oraz z tymi wykonanymi z profili. Ponadto podnośnik zapewnia wysoki kąt otwarcia frontu, czyniąc szeroki dostęp do przedmiotów znajdujących się wewnątrz każdego mebla. Dzięki zastosowaniu amortyzatorów umiejscowionych przy mocowaniu do frontu przy zamknięciu podnośnik usunie dotychczas nieuniknione trzaśnięcie.

Sam montaż urządzenia jest banalnie prosty. Poradzi z nim sobie każdy, nawet największy laik w dziedzinie remontów. Nie potrzeba do tego żadnych specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Przyrządy potrzebne do instalacji znajdują się zazwyczaj na wyposażeniu każdego domu. Wystarczy jedynie zakupić produkt, zamontować go i cieszyć się jego wydajnością przez długi czas. Podnośniki gazowe są bowiem niezwykle wytrzymałe. Zapewniają długotrwałą eksploatację, nawet gdy jest ona bardzo intensywna. Ewentualna naprawa podnośników gazowych do mebli również nie sprawi żadnych problemów. Jest to jedno z najlepszych dostępnych obecnie rozwiązań tego typu na rynku. Stanowi idealną propozycję dla Państwa domu lub mieszkania.

Postaw na nowoczesną wygodę i funkcjonalność!

Po co utrudniać sobie życie? Stosować przestarzałe i bardzo niepraktyczne rozwiązania? Zainwestujcie w podnośniki gazowe do mebli! Idźcie z duchem czasu. Siłowniki znajdą zastosowanie w każdym miejscu. Nie tylko ułatwią Ci one otwieranie i zamykanie przeróżnych mebli, czyniąc jednocześnie codzienne czynności o niebo łatwiejsze. Co najważniejsze, wpłyną na wygodę korzystania z całego wyposażenia domu. Zapomnijcie raz na zawsze o niepraktycznych zamknięciach szafek i towarzyszącym im uciążliwym hałasom. Postawcie na ciche domykanie mebli i pozbądźcie się trzasków raz na zawsze! Szeroką ofertę podnośników gazowych znajdziecie w sklepie gryc24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here