Wyznacznikiem dobrze prosperującej firmy, niemal tak jak każdego innego fachowca, jest sprzęt, na jakim pracuje. Poziom techniczny, jaki reprezentuje dana marka jest odtwarzany w projektach, które realizowane są dla klientów. Poziom jednych rzutuje na końcowe efekty. Nowoczesny oraz pozwalający na uzyskanie wysokiej jakości sprzęt jest niemal gwarancją dobrze wykonanej pracy.

Produkcja bez tajemnic

Szeroka gama usług oferowanych w zakresie obróbki skrawaniem stawia przed nami wymagania stałego rozwoju i inwestowania w najnowocześniejsze technologie. Różnorodność usług, złożoność niektórych projektów, a także stały rozwój technologii sprawiają, że bez nowoczesnego sprzętu ciężko byłoby odnaleźć się na rynku. Jednakże pamiętać należy, że nawet najbardziej innowacyjny sprzęt bez wsparcia podstawowych narzędzi może okazać się bezużyteczny. Wśród obrabiarek CNC nasz park maszynowy wyposażony jest we frezarki, tokarki, wytaczarki i szlifierki. Połączenie nowoczesnych technologii z konwencjonalnymi metodami pozwala na zoptymalizowanie procesów produkcyjnych i dopracowanie nawet najmniejszych detali. Co więcej, dopełnieniem całego procesu jest kontrola jakości na poszczególnych jej etapach.

Dbanie o szczegóły

Dział Kontroli Jakości dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu oraz bogatemu wyposażeniu naszego parku maszyn szybko, oraz sprawnie diagnozuje, oraz kontroluje parametry i poszczególne wymiary wytwarzanych produktów. Doposażanie parku maszyn umożliwia szybszą i łatwiejszą realizację projektów niemal pod klucz.

Dlaczego warto jest stale rozwijać asortyment i inwestować w sprzęt? Poprzez nowoczesne metody produkcyjne wzrasta szybkość realizacji projektów, a co za tym idzie — zdobywamy doświadczenie i produkujemy dla firm krajowych, jak i zagranicznych. Zaufanie, jakie okazywane jest naszej firmie jest dla nas najlepszym wyznacznikiem jakości.

Szeroki zakres wyposażenia i długoletnie doświadczenie Działu Kontroli Jakości daje możliwości na szybką i fachową kontrolę różnorodnych parametrów, a także wymiarów detali, które są produkowanych w siedzibie Ponaru. Produkty końcowe, takie jak zawory hydrauliczne poddawane są szczegółowej  kontroli, zarówno na początku, jak i na końcowych etapach produkcji. Pozwala to na uzyskanie jak najwyższej jakości, która przyniosła nam zaufanie wielu firm zarówno na rynku krajowym, jak  i zagranicznym. Realizacja dużych projektów, jak i tych mniejszych, nie stanowi dla nas problemu, a do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here