Żywność wymaga specjalnego przewożenia i przechowywania. Najlepiej przechowuje się ją w pojemnikach, które nie pochłaniają wilgoci, tj. kontenery plastikowe. Dodatkową ich zaletą jest utrzymywanie stałej temperatury i przepuszczanie powietrza dzięki dziurkowanym ściankom, które zapewniają dobrą wentylację.

Pojemniki wielkogabarytowe Palox występują w różnych wielkościach. Najpopularniejsze są pojemniki o wymiarach 1,2x1x78, w których bardzo dobrze przewozi się warzywa i owoce.

Pojemniki wielkogabarytowe w transporcie i przechowywaniu w wielkich sieciach spożywczych.

Wielkie sieci handlowe generują duży popyt na warzywa i owoce, w związku z tym muszą je odpowiednio przechowywać na magazynie. Służą temu kontenery plastikowe. Wykonane są z bezpiecznego dla zdrowia plastiku, który posiada wszystkie atesty bezpieczeństwa i jest dopuszczony do przewożenia i przechowywania żywności. Kontenery plastikowe Palox to szeroka gama produktów do przechowywania żywności, które dostosowane są zarówno do przewożenia produktów spożywczych. Dzięki zastosowaniu kółek są mobilne i łatwo można przetransportować produkty spożywcze z magazynu do samochodu transportowego i z transportu na magazyn sklepu. Są to cztery kółka samoskrętne, które dodatkowo posiadają hamulec, co stanowi dobre zabezpieczenie.

Pojemniki wielkogabarytowe Palox – skrzyniopalety do przewozu różnych produktów poza żywnością

W ofercie są również pojemniki do układania w stosie. Posiadają one zarówno pełne ściany, jak i dno. Mają bardzo dużą pojemność nawet do pół tony. Ułożone jedna na drugą, mogą wytrzymać obciążenie nawet 4,5 tony.
Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. istnieje również możliwość dopasowania do pojemników pokrywy z tworzywa sztucznego, która pełni dodatkową barierę ochronną przed zmienną temperaturą bądź trudnymi warunkami atmosferycznymi w trakcie przewożenia z magazynu do samochodu transportowego.
W ofercie znajdują się również skrzyniopalety Palox, które posiadają trzy płozy, przez co są zdecydowanie bardziej stabilne. Posiadają one wszystkie ścianki, jak i dno pełne, bez otworów wentylacyjnych, przez co nie są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Mogą być wykorzystane do przewożenia kosmetyków, mebli, czy nawet sprzętów RTV i AGD.

Pojemniki wielkogabarytowe można zakupić bezpośrednio od producenta. Istnieje również możliwość odkupienia używanych pojemników, jak i wynajęcia. Aby pojemniki gwarantowały bezpieczny przewóz muszą być regularnie kontrolowane, gdyż tylko to zapewni nam doskonałą jakość usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here