Przeprowadzki biur Gdańsk

Niezależnie od tego jak dużą firmę posiadamy, aby przeprowadzka przebiegła komfortowo i szybko warto skorzystać z usług firmy transportowej, Jest kilka uniwersalnych zasad, które pomogą nam dokonać odpowiedniego wyboru wśród firm świadczących przeprowadzki biur Gdańsk. Na pewno ważne jest, by wszystkie czynności z tym związane odpowiednio wcześniej zaplanować, a ekipę zarezerwować poprzez podpisanie umowy wiążącej.

Czym się kierować dokonując wyboru?

Mając już zaplanowany termin przeprowadzki oraz poszczególne kroki, warto zapoznać pracowników z planem oraz klientów ze zmianą biura, nawet jeśli obsługuje się ich tylko online. Mogą być zdziwieni tym, że nie da się do placówki dodzwonić, a odpisywanie na maile jest nieco utrudnione. Jeśli jest taka możliwość można ustawić przekierowania na telefon komórkowych i zaangażować pracowników, aby pracowali zdalnie w miarę możliwości, a chociaż aby porozmawiali z klientem i wyznaczyli termin na załatwienie sprawy po przeprowadzce. Wybierając odpowiednią firmę transportową najlepiej wyszukać je za pomocą hasła: przeprowadzki biur Gdańsk. Wyszukamy wtedy wyniki skierowane do biur w Gdańsku. Tym samym nie stracimy czasu na przeglądanie strony, która ofert dla biur nie ma, bądź nie jest z Trójmiasta. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie opinii – te z wyszukiwarki trudniej usunąć i są miarodajne. Można też oczywiście poszukać na innych portalach. Warto też sprawdzić, czy dana firma ma wolny zaplanowany przez nas dzień. Dobrze jest podpisać umowę i ew. wpłacić niewielką zaliczkę na poczet usługi. Warto dowiedzieć się jakie auta proponuje firma oraz ile osób w ekipie. Czy usługa obejmuje zniesienie i wniesienie czy jedynie transport. 

Inne aspekty przeprowadzki biur

Oczywiście, mimo dobrego przygotowania coś może nas zaskoczyć przy przeprowadzce biura w Gdańsku. Czy to pogoda, czy brak kluczy do kolejnego biura. Warto więc wypisać sobie potencjalne zagrożenia oraz sposób ich rozwiązania. Na pewno na dany termin wszystko musi być spakowane. Można zaangażować w to pracowników, którzy z pewnością chętnie spakują swoje stanowiska. Przy okazji można wykonać inwentaryzację posiadanych dóbr oraz uporządkować to co jest używane, a wyrzucić nieużywane przedmioty, by nie wozić ich ze sobą. W dniu przeprowadzki biur Gdańsk wskazane jest również rozpoczęcie rozpakowywania rzeczy na nowej powierzchni biurowej. Należy pamiętać, że przed oddaniem kluczy do starego biura lub przed jego sprzedażą, należy zlecić posprzątanie go oraz naprawienie usterek, które są nieuniknione nawet przy najostrożniejszych osobach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here