laser do depilacji

Depilacja laserowa pojawiła się w pakiecie zabiegów kosmetycznych stosunkowo dawno, jak na stale rozwijający się rynek medycyny estetycznej. Nie znaczy to jednak, że straciła ona na przestrzeni lat swoją popularność, wręcz przeciwnie! Depilacja laserowa to zabieg powszechnie wykonywany przez większość profesjonalnych salonów medycyny estetycznej.

Już nie tylko kobiety, ale też i mężczyźni coraz przychylniej patrzą na takie właśnie rozwiązania, polegające na usuwaniu zbędnego owłosienia za pomocą lasera. Idąc z rytmem stale zmieniającego się świata jest to niewątpliwie zabieg, który powinien znaleźć się na liście każdego salonu kosmetycznego, ceniącego profesjonalizm i innowacyjność. Warto więc zainwestować w sprzęt, który nie będzie tracił na swojej wartości i sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesny salon kosmetyczny

Nowoczesny salon kosmetyczny to nie tylko oryginalny i nowatorski design pomieszczeń i wyposażenia. To przede wszystkim bezpieczeństwo i pełen profesjonalizm sprzętu, służącego do wykonywania różnego typu zabiegów. Wysoka jakość w połączeniu z doświadczeniem i niezbędną wiedzą teoretyczną na pewno dadzą oczekiwany rezultat w postaci zadowolonych i stale powracających klientów.

Inwestycja ta jest bardzo przyszłościowa i bez problemu można mówić tutaj o corocznych zyskach. W XXI wieku to właśnie nowoczesna technologia, jaką jest laser, zastępuje tradycyjny wosk i brzytwy, które rozwiązują problem tylko na chwilę, nie dając często idealnych rezultatów. Zakup odpowiedniego sprzętu:  laser do depilacji powinien więc zwrócić uwagę każdego, ambitnego właściciela salonu kosmetycznego.

Czym jest diodowy laser i jak pomaga w depilacji naszego ciała?

Diodowy laser do depilacji to urządzenie, które w łatwy i bezbolesny sposób usunie niechciane owłosienie z ciała. Działa bardzo delikatnie dlatego jest idealnym rozwiązaniem w zabiegach dotyczących stref intymnych. Już po kilku sesjach możemy odczuć znaczną różnicę, polegającą na bardzo trwałym usunięciu włosków, których wzrost zatrzymuje się. Zniwelowaniu ulegają też czarne kropki, pojawiające się zazwyczaj po zwykłym, tradycyjnym goleniu, które wpływają negatywnie na estetykę naszej skóry. Przy dłuższym stosowaniu pozwala on całkowicie pozbyć się problemu niechcianego owłosienia.

Jak działa diodowy laser do depilacji ciała?

Diodowy laser do depilacji ciała zmienia impulsy światła na ciepło, trafiające do włosa. Włos w następnej kolejności przekazuje je do mieszka włosowego i niszczy jego komórki rozrodcze, sprawiając, że proces tworzenia nowego włosa zostaje wstrzymany. Laser diodowy oferowany przez firmę  MEDIKA dodatkowo posiada system chłodzący co sprawia, że cały proces depilacji jest bardzo przyjemny. Włosy usuwane są szybko i bezboleśnie nie zostawiając żadnych śladów. Rozwiązanie to bez przeszkód stosować można na opaloną i wrażliwa skórę. Nie należy martwić się ponadto o tkankę otaczającą mieszek włosowy oraz o gruczoły i zewnętrzną powierzchnie skóry- nie zostają one w żaden sposób uszkodzone. Przy regularnym stosowaniu tego zabiegu możemy cieszyć się gładką i niepodrażnioną skórą przez długi czas.

Zalety stosowania lasera do depilacji

Stosowanie lasera do depilacji ma wiele zalet. Niewątpliwie największą z nich jest pełne bezpieczeństwo oraz komfort i brak uczucia bólu. Klient w szybki i łatwy sposób może pozbyć się zbędnego owłosienia, bez uszkodzeń, co w wypadku tradycyjnych metod występuje bardzo powszechnie. Nie ma też większych przeciwwskazań dotyczących stosowania tego typu sprzętu, dlatego jest on idealny zarówno dla wrażliwej, jak i opalonej skóry. Zabieg depilacji laserowej wpływa tez korzystnie na wygląd i estetykę naszej skóry.

Sprzęt ten jest wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na plamy i zabrudzenia. W odpowiednio sterylnych warunkach nie będziemy mieć też problemu z grzybem i pleśnią. Regulacja mocy i częstotliwości zapewni komfort użytkowania i sprosta wymaganiom zarówno klientów, jak i kosmetologów, wykonujących zabieg depilacji laserowej.

Źródło: https://medikapoland.pl/pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here